DE | EN | SK | PL

Dlažba

 

Pálená cihelná dlažba vyniká odolností i dlouhou životností a zkrášlí svým nadčasovým vzhledem prostory v exteriéru i interiéru. Dlažba v odstínech RUBÍN a OKR je mrazuvzdorná, takže je vhodná do exteriéru, například pro chodníky, terasy, příjezdové cesty nebo nádvoří. Cihlová dlažba v odstínu ORANŽ je určena pouze pro vnitřní použití. 

 

Dlažební prvky tloušťky 20 mm a 30 mm jsou vhodné pouze pro tuhé konstrukce. Dlažební cihlové prvky tloušťky 40, 50, 60 a 65 mm jsou použitelné pro tuhé i netuhé konstrukce. Cihelná dlažba tloušťky od 50 mm jsou určeny pro pojezdové plochy. 

U jednotlivých odstínů dochází při výpalu k barevným odchylkám, které jsou přirozenou součástí pálených výrobků. Jedná se o nekalibrovanou dlažbu, proto doporučujeme šířku spáry minimálně 10 mm. Nedoporučujeme pokládku na terče. 

Cihlovou dlažbu vyrábíme u nás v Kadani pouze z kvalitního jílu českého původu. Naše cihlová dlažba nepraská ani při největších mrazech, nedrolí se a odolává posypovým solím i kyselinám. Navíc je režná a neglazovaná a díky tomu má vysoký stupeň protiskluzovosti, takže se hodí i k bazénům.

Naše nabídka cihelné dlažby

Referenční projekty pro dlažby

Dlažba

Dlažba

Dlažba

Ke stažení